autotransport

Rahvusvahelised autoveod Euroopast Venemaale

Ettevõte Europiir Logistics OÜ pakub Euroopast Venemaale täis- ja koondkoormate rahvusvahelist autovedu. Pakume rahvusvahelisi konteinervedusid mõistliku hinnaga. Kohustume korraldama kogu teenusepaketi, tagame laitmatu teenindustaseme ja minimaalse aja kauba tarnimiseks sihtkohta.

Rahvusvaheline autovedu on kõige nõutavam kauba kohaletoimetamise liik Euroopast Venemaale tänu suurele transportimise kiirusele ning veo- ja logistikateenuste suhteliselt väikesele maksumusele.

Rahvusvahelise autoveo eelised

Rahvusvaheline autovedu Euroopas pakub palju eeliseid võrreldes teiste tarneliikidega:

1.   Veoste kiire kohaletoimetamine Euroopast mõistliku hinnaga. Arvestades Euroopa riikide suhteliselt väikest kaugust Venemaalt, on rahvusvaheline suhtlemine kaubaveos maanteetranspordi abil tulus ja kiire. Veoautot saab kasutada ka rahvusvaheliste multimodaalsete vedude käigus (sealhulgas USAst) lühima marsruudi kaudu.

2.   Võimalus rajada uusi keerukaid marsruute. Kui teekonnal on planeeritud teha mitu peatust täiendava kauba ostuks, on rahvusvahelised autoveod selleks parim valik. Meie ekspediitor mitte ainult ei sõida vajalikku kohta kauba pealelaadimiseks, vaid sooritab vajadusel kohapeal ka ostu.

3.   Mis tahes mahuga veoste toimetamine Euroopast Venemaale. Toome Euroopast koond- ja osakoormaid (väikepartiid) min kaaluga 10 kg. Isegi kui on vaja vedada paari karpi, teeme seda. Seejuures jääb rahvusvahelise veo maksumus Venemaale (Peterburi jne) mõistlikkuse piiri.

4.   Võimalus kiiresti teekonda muuta. Rahvusvahelise kaubaveo ajal on võimalik kliendi soovil marsruudi korrigeerida. Kui peate viivitamatult kauba lõpp-punkti asukohta muutma, saate seda teha ka pärast veoki teelesaatmist Euroopast. Helistage lihtsalt meie mänedžerile ja tema edastab uued koordinaadid kiiresti autojuhile.

Kauba kohaletoimetamise sihtkohad:

Mitmeprofiilne transpordifirma Europiir Logistics OÜ pakub rahvusvahelisi vedusid Venemaale Lõuna-Euroopast (Itaalia, Hispaania, Bulgaaria), Põhja-Euroopast (Taani, Norra, Soome, Rootsi, Eesti) ja ELi keskosast (Ungari, Poola, Slovakkia, Tšehhi, Šveits, Saksamaa). Töötame ka Lääne-Euroopa suunal (Holland, Prantsusmaa, Belgia, Madalmaad) ja tarnime kaupu Iraanist ja Türgist.

Veoste vastuvõtupunktid asuvad Eestis, Leedus, Istanbulis, Saksamaal, Itaalias, Bulgaarias, Soomes, Norras, Lätis, Inglismaal, Hiinas ja teistes riikides.

Veod Venemaale Aasiast, Põhja-Ameerikast, Lõuna-Ameerikast, Aafrikast ja Küproselt, millesse on kaasatud autovedu, tehakse multimodaalse (mitmese) tarne osana.

Kui soovite saada ostetud kaupa kätte kiiresti ja tarbetute viivitusteta ning kui teile on tähtis Euroopast kaubaveo kõrge kvaliteet, võtke ühendust Europiir Logistics OÜ-ga.

Tegeleme osa- (väikeste) ja koondsaadetistega, mille kaal on 20 kg kuni 24 000 kg, kohalevedu toimub eri tüüpi autotranspordiga: väikebussid, kaubikud, väikse tonnaažiga poolhaagised, rekad (megahaagis, järelhaagis) ja konteinerveokid. Kauba konsolideerimine toimub tollilaos Eestis.

Veokiliigi valikul kauba transportimiseks on tähtis meeles pidada, et lõpptulemus sõltub paljuski logistikaettevõttest, mis osutab sellist teenust.

Ettevõte Europiir Logistics OÜ pakub ja tagab oma klientidele:

 • optimaalne veoki valik sõltuvalt veose eripärast ja kliendi soovidest;
 • kiire kohalevedu Euroopast Venemaale taskukohase hinnaga ja võime täita kiireloomulisi tellimusi;
 • võime luua mis tahes keerukusega marsruut, sealhulgas individuaalne, kliendi soovi kohaselt kiirete muudatustega;
 • võimalus peatada transpordivahend teekonnal vastavalt vajadusele ja sellele lisakauba laadimiseks;
 • veovahendi saatmine peale- ja mahalaadimiskohta vastavalt uksest-ukseni süsteemile;
 • abi saatedokumentide koostamisel;
 • koostöö tolliprotseduuride läbimisel ja nõustamistoe alal selles valdkonnas;
 • kauba vastutustundlik hoiustamine meie ladudes;
 • mis tahes mahus veosed Euroopast Venemaale, min kaal 10 kg;
 • ekspressvedu

Europiir Logistics OÜ eksperdid pakuvad igakülgset professionaalset abi rahvusvaheliste kaubavedude logistika valdkonnas.

Ettevõtte Europiir Logistics OÜ eelised:

 1. Mitu kauba väljastamispunkti Venemaal. Meie ettevõte tarnib veoseid Leningradi oblastisse, Moskva regiooni ja Karjalasse. Võimalik on kauba toimetamine Euroopast otse teie objektile. Lisainfo meie ekspertidelt.
 2. Oma tolliladu Eestis Vedudega Euroopast kaasneb tollikontroll. Meie oma Eesti tolliladu võimaldab pakkuda sunnitud peatuse ajal kaupade ladustamiseks kvaliteetseid tingimusi.
 3. Veosedokumentide kvalifitseeritud vormistamine
  Meie ettevõtte koosseisus töötavad professionaalsed juristid ja deklarandid kiireks dokumentide vormistamiseks. Nende tööülesannete hulka kuulub ekspordideklaratsioonide ja CMR täitmine, samuti Venemaale või Venemaalt ja Hiinast saabunud kauba tollivormistuse läbimine (vajadusel). Enne rahvusvahelise veose teelesaatmist kontrollivad meie spetsialistid kohustuslikus korras koos tarnijaga lepingut vigade avastamiseks. Vajadusel tehakse tööd nende kõrvaldamiseks.
 4. Võimalik on kaupade ja seadmete sisseostu korraldamine Teil pole aega otsida Euroopas tarnijaid? Usaldage kõige vajaliku sisseostmine meile. Meie partnervõrgustik hõlmab kümneid ettevõtteid kogu Euroopas. Aitame teil leida kvaliteetse kaupade ja keerukate seadmete usaldusväärse tarnija. Vajadusel korraldame kauba eest tasumise importtarnijale, optimeerime tollivormistuse kulusid.
 5. Õigeaegne info transpordi kohta Veod Euroopast Venemaale toimuvad teie personaalse mänedžeri kontrolli all. Ta koordineerib õigeaegselt ekspediitorite tegevust, samuti informeerib teid veo käigust.
 6. Lai vahendajate võrgustik 110 riigis ja mitmeaastane transiitoperatsioonide täitmise kogemus Meid valides võite olla kindel tulemuses!

Saatke päring autovedude kohta e-postiga või helistage meile, et saada individuaalset nõu ja eripakkumist!

Veod Venemaale Aasiast, Põhja-Ameerikast, Lõuna-Ameerikast, Aafrikast ja Küproselt, millesse on kaasatus autovedu, tehakse multimodaalse (mitmese) tarne osana. Vajadusel pakume klientidele multimodaalsete vedude optimaalset skeemi.

Lisainfo jaotises Multimodaalsed veod.

Kiireloomulise saadetise kohaleveoks Aasiast, Ameerikast, Brasiiliast ja Austraalist pakume lennuvedu Eestini ning saatmist Venemaale eraldi väikeautodega. Kohaleveoks ei kulu rohkem kui poolteist nädalat. Lisainfo jaotises Ekspressvedu.

Rahvusvahelised autoveod gabariitsetele ja mittegabariitsetele veostele

Ettevõte Europiir Logistics OÜ pakub soodsaid tingimusi autovedudeks Venemaale Euroopast, Skandinaaviast, Hiinast (uksest ukseni) ja Balti riikidest (sealhulgas Venemaa-Läti veod), Kasahstani, Ukrainasse ja tagasi, samuti EL piirides. Rahvusvahelisi autovedusid tehakse järgmiste sõidukitega:

 • Tentpoolhaagised mahuga 82-120 m³;
 • Jumbod;
 • Suure mahutavusega isotermilised külmutusveokid;
 • Madalad platvormid ja treilerid mittegabariitsete veoste transportimiseks;
 • Konteinerveokid;
 • Väikebussid ekspressvedudeks( kuni 18 m³ ja kandevõime kuni 3 t);
 • Furgoonid mahuga kuni 30 m³ kandevõimega 5-7 t.

Pakume ka autovedude korraldamist mis tahes eespool nimetatud sõidukiga Eestis, teeme rahvusvahelisi konteinervedusid, multimodaalset kaubavedu Euroopast. Oluline on meeles pidada, et saadetised Euroopast hõlmavad sageli tollikontrolli. Eestis asuv tolliladu võimaldab vajadusel pakkuda kvaliteetseid tingimusi kaupade hoidmiseks.

Veose kohaletoimetamine Euroopast (kaasa arvatud koondveosed) toimub suurima täpsusega ja minimaalsete viivitustega organisatsiooniliste probleemide lahendamiseks. Lühidalt, me teeme rahvusvahelisi autovedusid alati kiiresti ja probleemideta. Iga rahvusvahelise kaubaveo plaan on kliendiga täpselt kooskõlastatud.

Kui teid huvitab meie ettevõtte rahvusvahelise kaubaveo korraldamise täpne maksumus ja üksikasjad, võtke ühendust mänedžeriga ja tema teeb teile pakkumise, mis sisaldab üksikasju teie konkreetse soovi kohta. Tagame kvaliteetse kaubaveo Euroopast taskukohase hinnaga.