Kauba tarne Eestist Türki

  • Meie oma kontor Türgis tagab kiire tollivormistuse.
  • Laiendatud ladude võrgustik Euroopas ja Türgis tagab tõhusa ja turvalise ladustamise ning kaubaveo optimeerimise.

Grupp Europiir pakub saatmisteenuseid Eestist Türki. Rohkem kui 15-aastase rahvusvahelise kaubaveo kogemusega tagame kaupade usaldusväärse ja õigeaegse kohaletoimetamise kõigist Eesti linnadest erinevatesse Türgi piirkondadesse. Meie professionaalne 400 spetsialistist koosnev meeskond tagab individuaalse lähenemise veo kõikides etappides alates kauba kättesaamisest kuni sihtkohta kohaletoimetamiseni. Meie eksperdid jälgivad hoolikalt kogu Eesti ja Türgi vahelist saatmisprotsessi, et tagada maksimaalne usaldusväärsus. Keskendume logistikaprotsesside optimeerimisele, et tagada kaupade kvaliteetne ja kulutõhus transport.

PEAMISED TRANSPORDI SUUNAD JA TRANSPORTLIIGID

Europiir grupi spetsialistid korraldavad kaupade saatmist Türki.
Pakume usaldusväärset ja kiiret erinevat tüüpi kaupade, sealhulgas mittegabariitsete ja koondveoste transporti vastavalt rahvusvahelistele standarditele ja eeskirjadele.
Kasutades erinevaid transpordiviise ja keskendudes iga kliendi individuaalsetele vajadustele, pakub Europiir terviklikke logistikalahendusi, mis vastavad rahvusvahelistele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.

Maanteetransport

Korraldame autoveotransporti Eestist Türki enam kui 275 autopargiga. Pakume 90 m3 telke, 120 m3 vaguneid, kuni 30 m3 kaubikuid ja kiirsaadetiste jaoks väikebusse. Meie teenused hõlmavad saadetisi kõigist Eesti piirkondadest ning tagame tõhusa ja turvalise transpordi Türki.

Saatmine meritsi

Türki on võimalik saata mereveoga. Pakume 20DC/40HC/Open TOP konteinereid ja korraldame ülegabariidiliste veoste paigutamist pardale. Teeme Eestist Türki saadetiste osas koostööd suurimate laevafirmadega, mis tagab tõhusa tollivormistuse ja kohaletoimetamise 14-21 päeva jooksul.

Õhutransport

Olukordades, kus aeg on võtmeteguriks, pakume lennutransporditeenust Eestist Türki, mis tagab kiire ja turvalise kohaletoimetamise kõikidesse Türgi piirkondadesse 2-5 päevaga.

Plokkide transport

Lisaks pakume spetsialiseeritud teenuseid plokkvedude, koordineeritud veo ja tollivormistuse jaoks. Võimalik on
võimalik ühe arve alusel vedada mitu sõidukit ning meil on kogemusi 2 kuni 69 sõiduki vedamisel.

Üldkaupade tarne Eestist Türki

Europiir pakub terviklikke teenuseid segakaupade kohaletoimetamiseks Eestist Türki. Meil on Türgis ladude võrk, et tagada saatja lasti koondamine. Hoolitseme kõige tollivormistusega seonduva eest.

Meie autopark koosneb paljudest erinevatest sõidukitest kokkupandavate kaupade veoks, sealhulgas kallurautod, vagunrongid ja väikebussid. Me kasutame 20DC/40HC konteinereid mereveoks Eestist Istanbuli, Izmiri ja teistesse sadamatesse. Saadaval on ka kiirvedu väikebussi ja lennutranspordiga.

SAMMUD KAUBAVEOKS EESTIST TÜRKI

1. Esitage päring: saatke päring Internetis või telefoni teel. Kiire kulude kalkulatsioon, mis võtab arvesse kõiki nõudeid. Tingimuste ja hindade läbipaistvus.
2. Tollivormistus: Abi dokumentide vormistamisel. Kiire ja probleemivaba piiriületus. Ekspertide tugi kõigil etappidel.
3. Kohaletoimetamine Türgis: Tõhus logistika Türgis. Õigeaegne kohaletoimetamine määratud asukohta. Koormuse jälgimine ja jälgimine reaalajas.
Iga sammu kontrollivad meie spetsialistid, mis tagab usaldusväärse ja tõhusa laevanduse Eestist Türki.