Kaupade tarne Ukrainasse

 • Arveldused osapooltega ilma SWIFT-süsteemita
 • Tõhus tarne kõigi transpordiliikidega
 • Me tarnime kõiki kaubaveo kategooriaid

Kaupade tarnimine Ukrainasse on keeruline protsess, mis nõuab professionaalset lähenemist ja üksikasjalikku uurimist igas etapis Europiiri grupp teostab kaubavedusid Ukrainasse, pakkudes klientidele usaldusväärseid ja optimaalseid lahendusi erinevate kaupade veoks.
Pakume konsolideeritud veoste kohaletoimetamist Ukrainasse ning oleme spetsialiseerunud ka suurte ja raskete veoste transpordile, kasutades kõiki olemasolevaid transpordiliike.

VÕIMALUSED KAUPADE EKSPORTIKS UKRAINASSE

Soomest on võimalik tarnida erinevaid veoseid Ukrainasse:

 • Üldine: Üksikute partiide pakendamine ja transport.
 • Rühmitus: Kombineeritud lasti konsolideerimine ja lähetamine.
 • Ülisuur: Ebastandardse suurusega kaupade ohutu vedu.

Meie logistikaspetsialistid valivad sobiva marsruudi ja veovõimaluse vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele.

Autoveod

Korraldame autovedusid Soomest Ukrainasse, meie autopargis on rohkem kui 275 sõidukit. Meie sõidukid on kohandatud erinevate, sealhulgas suurte veoste veoks. Pakume 90 m3 telke, 120 m3 vaguneid, kuni 30 m3 kaubikuid ja kiirsaadetiste jaoks väikebusse, mis tagab kiire tarne 20-35 päeva jooksul.

Meretransport

Suurte saadetiste ohutuse ja terviklikkuse tagamine. Pakume eri tüüpi konteinereid, sealhulgas 20DC/40HC/Open TOP konteinereid, ning korraldame ülisuure lasti paigutamise pardal, tagades tõhusa tollivormistuse ja kohaletoimetamise 14-21 päeva jooksul.

Lennutransport

Kui aeg on oluline, pakume lennutransporti, et toimetada kaup Soomest Ukrainasse nii kiiresti kui võimalik. Pakume logistilisi lahendusi kaupade tarnimiseks kõikjale Euroopasse, vähendades tarneaega 2-5 päevani.

GRUPIVEDUDE TARNE SOOMEST UKRAINASSE

Pakume terviklahendusi Soomest Ukrainasse veetavate veoste komplekteerimiseks. Grupivedu Soomest Ukrainasse saadetakse regulaarlendudega, mis tagab klientidele usaldusväärsed tarneajad. Me kasutame kõiki transpordiliike: maantee-, raudtee-, mere- ja õhutransporti. Pakume kõiki teenuseid, sealhulgas kauba kättesaamist saatjalt kõikjal Soomes, kauba konsolideerimist meie ladudes, kõigi vajalike ekspordidokumentide koostamist, samuti uksest-ukseni kohaletoimetamist Ukrainas. Meie spetsialistid on valmis hoolitsema kogu logistika ja tolliprotseduuride eest, nii et saate keskenduda oma äritegevusele, muretsemata tarneprotsessi pärast.

KAUBAVEO KULUD UKRAINASSE

Kaubaveo maksumust mõjutavad järgmised põhitegurid:

 • Veose omadused. Erinevatele lastikategooriatele, sealhulgas üld-, kogumis- ja ülekaalulisele veosele, kehtivad erinevad tariifid.
 • Transpordiviis. Tariifid varieeruvad sõltuvalt valitud transpordiviisist, olgu see siis raudtee-, õhu-, maantee- või meretransport.
 • Lisateenused. Pakkimisteenused, tollivormistus ja kindlustus mõjutavad lõplikku maksumust.
 • Marsruut. Samuti mängivad rolli marsruudi keerukus ja kaugus, eriti kui on olemas transiitpunktid.
 • Hooajalised tegurid. Aastaaeg võib mõjutada hindu nõudluse või ilmastikutingimuste tõttu.
 • Tollimaksud ja -teenused. Need arvutatakse lähtuvalt lasti omadustest ja maksumusest ning sihtriigist.

TRANSPORDIKORRALDUSE ETAPID

Valides meid, valite usaldusväärse viisi oma lasti transportimiseks Soomest Ukrainasse. Oleme valmis esitama teile juba täna konkreetse kulukalkulatsiooni ja üksikasjaliku transpordiplaani. Ärge viivitage – võtke meiega kohe ühendust! Me leiame teie jaoks optimaalse lahenduse, mis tagab teie lasti transpordi maksimaalse tõhususe ja ohutuse.

 1. Kaubaveo taotluste vastuvõtmine ja töötlemine.
  Analüüsime kiiresti ja täpselt kliendi vajadusi ja lasti omadusi, et töötada välja optimaalsed logistilised lahendused.
 2. Marsruudi väljatöötamine ja kulude arvutamine.
  Loome transpordimarsruudi ja esitame täpse kuluarvestuse.
 3. Vajalike dokumentide ettevalmistamine ja tollivormistus.
  Valmistame ette kõik vajalikud dokumendid, tagades kiire tollivormistuse.
 4. Kauba liikumise jälgimine ja pidev suhtlemine kliendiga.
  Kliendid saavad regulaarselt teateid lasti seisundi ja asukoha kohta ning meie meeskond on alati kättesaadav konsultatsiooniks.

MEIE EELISED

Üle 500 ettevõtte on valinud meid meie personaalse lähenemise, ülemaailmse kohaloleku ja kõrge professionaalsuse taseme tõttu protsessi igas etapis.

 • Ülemaailmne esindatus
  Meid iseloomustab meie staatus ametliku tolliesindajana ELis. Meil on kõik vajalikud ressursid, et kohaneda kaubandussanktsioonidega.
 • Oma makseteenus
  Pakume finantstehingute jaoks alternatiivseid mehhanisme, mis tagavad rahvusvaheliste maksete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse ilma SWIFT-süsteemita.
 • Professionaalsus ja kogemus
  Enam kui 400 spetsialisti töötab iga saadetise usaldusväärsuse ja tõhususe tagamiseks, kasutades selleks järeleproovitud meetodeid ja uuenduslikke lahendusi.
 • Meie enda sõidukipark
  Me valime sobivad kaubaveosõidukid vastavalt kliendi vajadustele, kontrollime saadetisi kogu marsruudi ulatuses.
 • Tolliprotseduurid
  Me aitame piiril kaupade tollivormistamisega.