Kauba tarne Eestist Ukrainasse

  • Meie oma kontor Eestis tagab kiire tollivormistuse.
  • Laiendatud ladude võrgustik Euroopas ja Eestis tagab tõhusa ja turvalise ladustamise ning kaubaveo optimeerimise.

Grupp Europiir pakub saatmisteenuseid Ukrainast Eestisse. Rohkem kui 15-aastase rahvusvahelise kaubaveo kogemusega tagame kaupade usaldusväärse ja õigeaegse kohaletoimetamise kõigist Ukraina linnadest erinevatesse Eesti piirkondadesse. Meie professionaalne 400 spetsialistist koosnev meeskond tagab individuaalse lähenemise veo kõikides etappides alates kauba kättesaamisest kuni sihtkohta kohaletoimetamiseni. Meie eksperdid jälgivad hoolikalt kogu Ukraina ja Eesti vahelist saatmisprotsessi, et tagada maksimaalne usaldusväärsus. Keskendume logistikaprotsesside optimeerimisele, et tagada kaupade kvaliteetne ja kulutõhus transport.

PEAMISED TRANSPORDI SUUNAD JA TRANSPORTLIIGID

Europiir grupi spetsialistid korraldavad kaupade saatmist Eestisse.
Pakume usaldusväärset ja kiiret erinevat tüüpi kaupade, sealhulgas mittegabariitsete ja koondveoste transporti vastavalt rahvusvahelistele standarditele ja eeskirjadele.
Kasutades erinevaid transpordiviise ja keskendudes iga kliendi individuaalsetele vajadustele, pakub Europiir terviklikke logistikalahendusi, mis vastavad rahvusvahelistele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.

Maanteetransport

Korraldame autoveotransporti Ukrainast Eesti enam kui 275 autopargiga. Pakume 90 m3 telke, 120 m3 vaguneid, kuni 30 m3 kaubikuid ja kiirsaadetiste jaoks väikebusse. Meie teenused hõlmavad saadetisi kõigist Ukraina piirkondadest ning tagame tõhusa ja turvalise transpordi Eesti.

Saatmine meritsi

Eestisse on võimalik saata mereveoga. Pakume 20DC/40HC/Open TOP konteinereid ja korraldame ülegabariidiliste veoste paigutamist pardale. Teeme Ukrainast Eestisse saadetiste osas koostööd suurimate laevafirmadega, mis tagab tõhusa tollivormistuse ja kohaletoimetamise 14-21 päeva jooksul.

Õhutransport

Olukordades, kus aeg on võtmeteguriks, pakume lennutransporditeenust Ukrainast Eestisse, mis tagab kiire ja turvalise kohaletoimetamise kõikidesse Eesti piirkondadesse 2-5 päevaga.

Plokkide transport

Lisaks pakume spetsialiseeritud teenuseid plokkvedude, koordineeritud veo ja tollivormistuse jaoks. Võimalik on
võimalik ühe arve alusel vedada mitu sõidukit ning meil on kogemusi 2 kuni 69 sõiduki vedamisel.

Üldkaupade tarne Ukrainast Eestisse

Europiir pakub terviklikke teenuseid segakaupade kohaletoimetamiseks Ukrainast Eestisse. Meil on Eestis ladude võrk, et tagada saatja lasti koondamine. Hoolitseme kõige tollivormistusega seonduva eest.

Meie autopark koosneb paljudest erinevatest sõidukitest kokkupandavate kaupade veoks, sealhulgas kallurautod, vagunrongid ja väikebussid. Me kasutame 20DC/40HC konteinereid mereveoks Ukrainast Istanbuli, Izmiri ja teistesse sadamatesse. Saadaval on ka kiirvedu väikebussi ja lennutranspordiga.

SAMMUD KAUBAVEOKS UKRAINAST EESTISSE

1. Esitage päring: saatke päring Internetis või telefoni teel. Kiire kulude kalkulatsioon, mis võtab arvesse kõiki nõudeid. Tingimuste ja hindade läbipaistvus.
2. Tollivormistus: Abi dokumentide vormistamisel. Kiire ja probleemivaba piiriületus. Ekspertide tugi kõigil etappidel.
3. Kohaletoimetamine Eestis: Tõhus logistika Eestis. Õigeaegne kohaletoimetamine määratud asukohta. Koormuse jälgimine ja jälgimine reaalajas.
Iga sammu kontrollivad meie spetsialistid, mis tagab usaldusväärse ja tõhusa laevanduse Ukrainast Eestisse.