zakupka

Kauba sisseostu organiseerimine igast maailma punktist venemaa ettevõtetele

Europiir Logistics OÜ pakub teenuste kompleksi imporditud kaupade ostmiseks tootjatelt ja tarnijatelt ning kauba eest tasumiseks. Pakume nii Venemaa kui ka Euroopa kaubandusettevõtteid kaupade ostmiseks ja nende edasist tarnimist Venemaale ja tolliliidu riikidesse. Meie kaubandusettevõtted võivad vajadusel sõlmida lepinguid ja kokkuleppeid importkaupade ostmiseks, samuti tegutseda teie ametliku esindajana ja lepingulise omanikuna veose Venemaale toimetamiseks.

Samuti teema vajaduse korral enda ülesandeks kogu suhtluse nii impordi tarnijate kui tootjatega, teeme teie eest tellimusi, vormistame kaubandusettepanekuid ja esitame teile huvipakkuvate toodete hinnakirjad. Kaupade kompleksse tarne korral me konsulteerime teiega ja aitame lahendada käibemaksu tagastamisega seotud küsimusi Venemaal ja ELis. Kõigi vajalike sertifikaatide ja lubade vormistamine kaupade ametlikuks ja takistamatuks importimiseks tolliliidu territooriumile ja nende edasine realiseerimine.

Vajadusel pakume teile loomingulisi ja mittestandardseid lahendusi ning aitame teil olla konkurentsivõimelised tolliliidu turgudel. Meie suure kogemusega eksperdid väliskaubandustegevuses aitavad teil lahendada igasuguseid probleeme ja leida individuaalse lahenduse.

 

Venemaa kauba müügi organiseerimine euroopa turul

Meie ettevõte pakub ka importööri Euroopas teie veoste mugavamaks ja kiiremaks transportimiseks Venemaalt Euroopasse. Pakume müüki meie importööri kaudu Eestis, sest see võimaldab palju odavamat tollivormistust ja viia kaup Euroopa ostjani, ilma et ta saaks tollivormistuse tõttu peavalu.